dyżur

Korespondencja/Dyżur

1. KORESPONDENCJA MAILOWA
Proszę pisać w sprawach dydaktycznych na adres mailowy:

k.kowalik7 @ uw.edu.pl  — Należy korespondować z poczty w domenie student.uw
2. DYŻUR stacjonarny i online - spotkanie (link do Meet) po uprzednim umówieniu mailowym
Proszę zgłosić się mailowo na dzień przed dyżurem. Po otrzymaniu maila będę mógł zaplanować spotkanie i ocenić czy dyżuru nie należy wydłużyć. Proszę o punktualność i szanowanie czasu Koleżanek i Kolegów.
DYŻURY
Semestr letni 2025/26
Czerwiec:
3 (godz. 10), 10 (godz. 12), 17 (godz. 10), 24 (godz. 10) – Proszę zapowiedzieć się mailowo dzień wcześniej.